You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як зберігти молодість рук

Статті | Косметологія | Як зберігти молодість рук

Міф про те, що працьовиті руки сучасних господарок просто не можуть бути гарними, зовсім не відповідає істині. Незважаючи на достаток хімічних препаратів, застосовуваних при прибиранні квартири, шкіра рук може залишитися ніжною й гладкою.

Як цього домогтися?

Дуже просто, варто тільки прислухатися до наведених нижче порад.

Насамперед, затіваючи прибирання, не варто відмовлятися від рукавичок - цю істину знають усі, але от чи слідують їй?

Так, рукавички іноді заважають і дратують, особливо якщо нарощування нігтів стало звичною процедурою й надягати їх на руки попросту незручно.

Однак саме рукавички здатні відгородити шкіру рук і нігтеві пластини від подразнення хімічними препаратами, тому пересилити себе все-таки прийдеться.

Варто замітити, що працювати в рукавичках довго теж не стоїть, адже гума зовсім не пропускає повітря, руки потіють, результатом чого стає сухість і подразнення.

У випадку якщо має бути тривале перебування в рукавичках, руки попередньо варто обробити кремом або присипати тальком. Також необхідно спочатку надягти тонкі бавовняні рукавички й тільки зверху на них - гумові.

Якщо все-таки надягати рукавички перед кожним миттям посуду зовсім не хочеться, то доведеться взяти на озброєння іншу порада - після кожного попадання вологи на руки їх необхідно змазувати тонким шаром крему - утирати його стоїть ніжно, але ретельно.

До речі, виходячи на вулицю після домашніх робіт, варто також змазувати руки живильним кремом (зволожуючим варто користуватися в приміщенні). Тюбик крему можна захопити й із собою.

Мити руки можна тільки м'яким милом, кислотність якого відповідає подібному до показника людської шкіри (ph 5). Також не варто забувати про рукавички на вулиці - їх необхідно носити в морозну й сиру погоду.

А тепер парочка ефективних і простих у готуванні рецептів масок для рук, які допоможуть справжнім хазяєчкам зберегти молодість шкіри.

Інгредієнтами таких чарівних складів є самі звичайні харчові продукти, які вдосталь водяться на наших кухнях.

Маски наносять на чисту й суху шкіру, руки потім покривають компресним папером і на них надягають звичайні рукавиці. Через півгодини цілющу суміш потрібно змити теплою водою, а висушені руки змазати живильним кремом.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка