You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як правильно доглядати за руками

Статті | Косметологія | Як правильно доглядати за руками

Мабуть ви ніколи не здогадувалися, що шкіра рук найвразливіша і не підлягає повному відновленню? Вона швидко старіє «завдяки» випробуванням водою й хімікатами, а ми іноді забуваємо навіть нанести захисний крем чи натягти рукавички.

Єдиний засіб зберегти наші руки молодими та тендітними якомога довше – це навчитися ретельно і, головне, правильно доглядати їх.
Основні правила по догляду за руками:

01. Виконуючи будь-яку роботу вдома, завжди надягайте рукавички. Перш, ніж надягти рукавички, нанесіть товстий шар крему - так ви сполучите приємне з корисним.

02. Щовечора наносіть лосьйон із гліцерином або крем, що його містить. Такий лосьйон можна приготувати і самому. Візьміть 1 чашку рожевої води, 1,5 чашки гліцерину й 0,5 чашки соку лайма. Перелийте у флакон і зберігайте в холодильнику.

03. У холодну пору року використовуйте живильні креми для рук, вдягайте рукавички.

04. Після того, як вимили руки з милом, обов'язково нанесіть зволожуючий крем.

05. Раз у тиждень відшліфовуйте шкіру рук. Можете використовувати для цього як придбані, так і самостійно виготовлені скраби.

06. Захищайте руки від впливу ультрафіолетових променів. Це робиться за допомогою кремів з SPF-фільтрами.

07. Завжди насухо витирайте руки.

08. Раз у тиждень робіть трав'яні або масляні ванночки для рук.

А тепер розберемося: чому хлорована вода з-під крана й побутові хімічні засоби (з якими стикаються руки навіть дуже-дуже ділової жінки, у середньому, 5-10 разів у день), вітер і холод, постійні контакти з різними поверхнями так шкодять шкірі рук.

Справа в тому, що шкіра на руках досить тонка! Характерна її особливість - незначна(у порівнянні з іншими ділянками тіла) кількість сальних залоз. Шкіра тильної поверхні рук містить дуже мало сальних залоз, а на долонях вони взагалі відсутні. Тому тут дуже слабко виражена так звана гідроліпідна плівка, що забезпечує шкірі природний захист. До того ж епідерміс кисті рук містить мало води - в 4-5 разів менше, ніж шкіра обличчя. У результаті шкіра кистей рук дуже часто буває збезводненою (сухість шкіри). Особливо стрімко процес старіння йде після 45-50 років. У цьому віці виділення захисного шкірного сала ще більш вповільнюється. Знижується еластичність шкіри, вона стоншується. Все це приводить до утворення зморшок і в'ялості шкіри.


 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка