You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

6 Невірних переконань

Статті | Косметологія | 6 Невірних переконань

Існують певні, уже устояні правила по догляду за своєю зовнішністю. Але все те, що ми завжди вважали правильним, не завжди виявляється таким…

1. Не вискубувати волоски, що ростуть вище лінії брів.

Насправді, подібні волоски створюють помилкові тіні й навіть можуть змінювати форму чола, затінюючи опуклі ділянки. Щоб оцінити, наскільки правильно ви вискубали брови, потрібно дивитися на себе в дзеркало прямо, але ніяк не долілиць або, навпаки, задерши підборіддя, - це спотворить сприйняття. Волоски варто вискубувати від внутрішньої поверхні брів до зовнішнього.

2. Завжди окреслювати контур губ контурним олівцем.

Це теж омана. Наприклад, якщо обвести контур червоним олівцем, а на самі губи нанести помаду нейтрального тону, то може вийти не дуже симпатично. Краще використовувати в краю губ помаду більше темного відтінку, а на опуклій частині - світлу помаду, зверху який кладе блиск для губ.

3. Спочатку рідка пудра, потім основа для макіяжу.

Спочатку на шкіру наноситься основа під макіяж і тільки потім - рідка пудра. У такий спосіб можна виправити недоліки шкіри, забрати прищі й створити рельєфність форми особи.

4. Колір основи під макіяж повинен відповідати натуральному тону шкіри особи.

Краще підбирати колір основи під макіяж відповідно до тону шкіри вашої шиї, точніше, відповідно до тону шкіри над ключицею. Ця крапка повинна вважатися відправний у вашім макіяжі. Подібний підхід пояснюється тим, що шкіра на особі має тенденцію до змін: вона червоніє на вітрі або блідне від сильного стресу, тобто колір шкіри особи залежить від вашого настрою, а значить не може бути чимсь постійним і служити критерієм вибору. Шкіра над ключицею більше відповідає природному кольору.

5. Ополіскування волось холодною водою надає їм насичений колір і сяйво.

Пилип Кингсли, експерт по здорових волоссях, уважає, що холодне ополіскування не може бути причиною здорового блиску. Холод приводить до тимчасового звуження посудин, приплив корисних речовин до корінь волось припиняється, волосся випробовують шок, що не корисно. Щоб волосся блищали, досить просто добре відмити волосся від шампуню.

6. Нанеся парфуми на шкіру, їх варто розтерти для усмоктування.

Деякі експерти думають, що розтирання парфумів по поверхні шкіри викликає руйнування молекул парфумів, що послабляє захід. Тому рекомендується наносити парфуми дуже маленькими порціями, але в різних місцях, не розтираючи. Молекули парфумів самостійно проникнуть у шкіру, не зруйнувавшись при цьому…


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка