You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Ведмеді - новий ключ до лікування для сердечників

Статті | Хвороби та лікування | Ведмеді - новий ключ до лікування для сердечників

Синтезоване з'єднання, яке також можна знайти у ведмедячій жовчі, здатне допомогти людям відновитися після серцевого нападу, повідомляє ВВС. Отже, йдеться про урсодеоксихольову кислоту. Її вже використовують в медицині для зниження вироблення холестерину і розсмоктування каменів у жовчному міхурі.

Тепер же співробітники Лондонського королівського коледжу продемонстрували, як вона допомагає за наявності аномальних ритмів серця або аритмії у людей, що пережили серцевий напад, і у дітей, що ще не народилися. Кислота змінює електричні властивості клітин-міофібробластів, які можна знайти у серці плоду і у пацієнтів після серцевого нападу. Дані клітини втручаються в передачу електричних сигналів, контролюючих серцевий ритм. Клінічні випробування повинні показати ефективність кислоти для сердечників.

Кислоту вже використовують для лікування холестаза вагітних (рецидивуючої жовтяниці), що загрожує дитині аритмією і раптовою смертю. Хімічна сполука знижує рівень шкідливої жовчної кислоти, що провокує захворювання і здатної через плаценту потрапити в плід.
 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка