You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Термічна дія вбиває ракові клітини

Статті | Хвороби та лікування | Термічна дія вбиває ракові клітини

Згідно з новим дослідженням, спосіб лікування пухлин за допомогою дуже високої температури або помірної температури разом з ультразвуком може бути ефективний - повідомляє "The Times of India".

Осама Ем Аль-Батайне, доцент біоінженерії в Хашимітському Університеті в Йорданії стверджує, що низькотемпературні контрольовані гіпертермія і висока температура можуть ефективно лікувати, як злоякісні, так і доброякісні утворення, використовуючи мінімально інвазивну і неінвазивну ультразвукову техніку. Раніше вже було виявлено, що гіпертермія збільшує ефект від радіації, що надається на ракові тканини, і перешкоджає подальшому їх відновленню. В рамках свого дослідження Аль-Батайне провів наступний експеримент: використовуючи систему управління томографом, він зміг створити бажаний температурний рівень в 43 градуси рівно на 30 хвилин. Це вважається найоптимальніше співвідношення температури і тривалості дії.

Після цього вчений провів ще один експеримент. У його рамках він вже використовував високий температурний режим (більше 50 градусів) протягом однієї-двох хвилин. Така терапія привела до знищення ракової пухлини на передміхуровій залозі раз і назавжди. Виявилось, що висока температура викликала відмирання кліток ракової пухлини.

Не дивлячись на то, що ефект від температурної дії на пухлину був однозначний, знадобиться ще багато часу і досліджень, перш ніж такого роду терапію можна буде почати використовувати на людях.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка