You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Каберне і гіркий шоколад увійшли до списку "продуктів-борців з раком"

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Каберне і гіркий шоколад увійшли до списку "продуктів-борців з раком"

Каберне і шоколад - цілком реальні засоби у боротьбі з раковими клітинами, - стверджує глава Angiogenesis Foundation, Вілльям Лі. Тепер напій з червоного винограду і чорний шоколад увійшли до почесного списку "продуктів-борців з раком". У цьому списку вже є чорниця, садовий ревінь, соя.

До речі, якщо вживати всі ці продукти разом, позитивний ефект лише зросте. У чому ж секрет? А криється він в тому, що дані продукти харчування здатні переривати ріст нових судин у пухлинах, тим самим, уповільнюючи темпи росту злоякісних утворень. Також ця здатність розщеплює жир, що благотворно позначається на потоці крові, - повідомляє "AFP".

Вілльям Лі підкреслює: "Наша організація оцінює продукти харчування з погляду їх здатності боротися з раковими клітинами. Зверніть увагу: зараз відбувається справжня революція у медицині. Їжа стає нашою власною терапією. Якщо ми зможемо правильно скласти свій раціон, то зуміємо уникнути багатьох захворювань, крім раку. Тим більше, не все в змозі собі дозволити дорогі ліки".


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка