You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Чорниця плюс пробіотики - ударна сила у боротьбі із запаленням кишечника

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Чорниця плюс пробіотики - ударна сила у боротьбі із запаленням кишечника

Давно вже відомо, що Чорниця багата антиоксидантами і вітамінами. Нове дослідження, проведене в Університеті Лунд у Швеції, доводить, що волокно Чорниці може ще і захищати від запалення кишечника, наприклад, від коліту. Ефект зростає, якщо Чорницю споживати разом з пробіотиками, препаратами, що містять корисні бактерії, - повідомляє "Science Daily". Даний дослідницький проект покликаний показати чи здатні різні типи дієтичних волокон і пробіотикив запобігти виникненню виразкового коліту і раку прямої кишки. Тим більше, багато досліджень, проведених останніми роками, вже виявили зв'язок між станом прямої кишки і здоров'ям організму в цілому.

Пробіотики захищають печінку, а Чорниця багата поліфенолами, що мають антимікробний ефект. Таким чином, дана комбінація одночасно вбиває бактерії, що викликають запалення, і насаджує корисні бактерії, що створюють основу імунітету. До речі, після вживання Чорниці відмічається підвищення рівня масляної кислоти в крові - важливого джерела енергії для клітин кишечника. А дякуючи пробіотикам дані речовини легко засвоюються і всмоктуються в кров.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка