You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Літо з користю для Вашого здоров'я

Статті | Здоров'я та краса | Літо з користю для Вашого здоров'я

Незважаючи на те, де Ви збираєтесь провести вашу відпустку- неподалік від дому чи подорожуючи по світу, ми хотіли б Вас попередити про деякі фактори яких потрібно уникати, щоб зробити відпочинок корисним для Вашого здоров’я.

    Літо - це сонце, але слід пам’ятати про те, що загар призводить до швидкого старіння шкіри та завчасній появі зморщок. До того ж, зловживання сонячним промінням збільшує риск виникнення онкологічних захворювань шкіри, включаючи меланому. Тому, потрібно заздалегідь потурбуватися про захист своєї шкіри, використовуючи сонцезахистні косметичні засоби, які захистять Вас від ультрафіолетового проміння та інфрачервоного випромінювання, оскільки саме ці випромінювання пошкоджують шкіру. Потурбуйтесь також про те, щоб ваші діти були захищені від сонячного впливу. Результати досліджень показують, що кожна 15-та людина, а особливо діти, потребують обовязкового використання сонцезахистних засобів.

   Говорячи про захист нашої шкіри, слід також памятати про захист наших очей, оскільки надмірна дія соняного проміння збільшує ризик виникнення та розвитку катаракти. Для захисту необхідно підбирати сонцезахистні окуляри, які блокують 99% ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.

   Пам’ятайте про те, що фізичні нагрузки в жарку погоду збільшують потребу організму у вживанні води і являються ризиком для розвитку «сонячного удару». Вживайте достатню кількість води та не зловживайте сонцем.

  Для того щоб запобігти отравлення, памятайте, що «гарячі» страви повинні залишатися гарячими, а «холодні» холодними.

   Подорожуючи в різних країнах будьте обережні до укусів кліщів, які можуть бути носіями таких захворювань як хвороба Лайма. Якщо Ви зібрались в подорож по незнайомій місцевості, зв’яжіться з місцевими органами із охорони здоров’я щодо епідемічного стану в даній місцевості. В любому випадку краще одягти одежу з довгим рукавом та довгі брюки, а також використовувати інсектицидні засоби. Якщо Ви виявили кліща, дуже важливо своєчасно звернутися за медичною допомогою.

   Причиною переривання Вашого відпочинку може стати шкірна сверблячка, визвана смолами ядовитих дерев, таких як дуб, іва та інших дерев які можна зустріти в різних регіонах США. Смола, яка виділяється цими деревами може визвати дерматит у людей з надмірно чутливою шкірою. Запам’ятайте ці рослини та старайтеся уникати контакту з ними. У випадку попадання на шкіру ядовитої смоли використовуйте мило та чисту воду для дизинфекції уражених ділянок шкіри.

   Плануючи свою подорож не забувайте про дорожну аптечку. Помістіть туди достатьню кількість прописаних Вам медикаментів, особливо при подорожах закордон. Не забудьте взяти з собою видані лікарем рецепти.

   Якщо Ви плануєте провести свою відпустку в гірській місцевості, Ви можете зіткнутися з проявленням висотної хвороби,тому потрібно знати симптоми та методи лікування цього захворювання.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка