You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Надійний захист від папиломавірусу людини

Статті | Вірусологія та мікроби | Надійний захист від папиломавірусу людини

Нова вакцина проти папиломавірусу допоможе попередити інфекцію, що спричиняє рак шийки матки та врятувати тисячі жіночих життів. Рак шийки матки, що спричиняється папиломавірусом, є основною причиною смерті жінок у світі. Ураження раком шийки матки не залежить від віку жінки – кожна може увійти до груп ризику. Доракові стадії хвороби зазвичай не мають симптомів, тому дуже важно регулярно проходити обстеження та проводити цитологічні дослідження шийки матки. Якщо симптоми всеж таки з`являються, найчастіше це – кровотеча, не пов’язана з менструацією.

Рак шийки матки не передається спадково, а може розвиватися за рахунок інфекціії, що передається статевим шляхом. До 80% жінок можуть зустрітися з вірусом протягом життя. Часто обстеження не відраху може виявити доракові проявлення, тому найкращі профілактичні міри - регулярні обстеження, цитологічні дослідження та вакцинація.

Навідміну від інших видів раку, рак шийки матки може бути визваний папиломавірусом людини (HPV). Науці відомо більш ніж сто видів HPV вірусу, але вважається, що тільки 15 з них є онкогенні. Рак шийки матки в 99% випадків викликає HPV  вірус. Такі фактори як паління та довготривале вживання оральних контрацептивів підвищують ризик захворювання на рак.

Вакцини проти рака шийки матки - це наукове досягнення стосовно захисту жінок цілого світу від цієї інфекції. Коли HPV вірус визнали основною причиною рака шийки матки, науковці приступили до винайдення вакцини, що допоможе попередити інфекцію, що викликає рак. Винайдена вакцина дозволяє захистити жінку від вірусів HPV 16 та HPV 18, які є найчастішою причиною рака. Компанія виробник GSK проводить дослідження для виготовлення якомога ефективних вакцин, що попереджають вірус HPV, причину рака шийки матки.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка