You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Кава рятує від склерозу

Виявляється, кава робить довгостроковий позитивний ефект на людський мозок. Нове дослідження показало, що вживання кава запобігає втраті пам'яті в старості.

Справа в тому, що кофеїн змінює електричний потенціал кліток людського мозку. При цьому блокується дія речовини, відповідального за втрату пам'яті, - аденозина. Це приводить до поліпшення роботи пам'яті й підвищує здатність до навчання. В експериментах перевірявся вплив кофеїну на нейрони мишей.

Доктор Мартін Вругденхил з Університету Бирмингема, у лабораторії якого було зроблене відкриття, заявив, що кофеїн, безумовно, найбільше широко використовуваний препарат, що впливає на психіку людини. В експериментах перевірявся вплив кофеїну на нейрони мишей.

Дослідження також показало, що кофеїн підсилює увагу, активізує діяльність кори головного мозку й прискорює обробку інформації.

Однак учені попереджають, що надмірне вживання кава може привести до безсоння й шкодить серцево-судинній системі. Тому вченим має бути відокремити позитивний вплив напою на людський організм від його руйнівного впливу. 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка