You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Правильне вживання пива допомагає скинути зайву вагу

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Правильне вживання пива допомагає скинути зайву вагу

Іспанські вчені з університету Барселони прийшли до висновку, що пиво абсолютно не загрожує людині огрядністю, навпаки, правильно вживаючи напій, можна позбутися зайвої ваги.

Учені стверджують, що півлітра пива в день здатне знизити тиск і нейтралізувати діабет, а також допоможе скинути зайву вагу, якщо при вживанні напою не зловживати жирними закусками.

Під час дослідження вчені перевірили реакцію на пиво у 1249 чоловіків і жінок, яким було далеко за 50. Ті з них, хто дотримувався помірної дієти і пив по кухлю пива в день, або втрачали вагу, або просто не повніли.

Вчені пояснюють, що в пиві багато фолієвої кислоти, вітамінів, заліза і кальцію, які захищають серце та судини. Всі ці корисні елементи з лишком перекривають негатив від пивного алкоголю.

Само собою, чекати ефекту від пива, яке продається в пляшках і довго зберігається, не варто. А ось свіжозварений напій здатний більше порадувати, ніж нашкодити — навіть, якщо пити більше кухля в день. Іспанські лікарі радять просто виключити зі свого раціону такі закуски, як, наприклад, чіпси, а також радять якомога більше ходити пішки.

Вчені нагадали, що в 500 мл пива не більше 200 калорій — стільки ж міститься у чашці кави з вершками. А спалити 200 калорій можна, неспішно побігавши 15 хвилин.

Нагадаємо, раніше австрійські пивовари розробили новий сорт пива, який підвищує чоловічу потенцію. Як повідомляють творці, такого ефекту вдалося досягнути завдяки додаванню в напій сиру.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка