You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Нічна робота негативно впливає на головний мозок людини

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Нічна робота негативно впливає на головний мозок людини

Група вчених із клініки Берліна провівши невеликий експеримент серед 12 добровольців, прийшла до висновку, що люди, які працюють в нічну зміну або ведуть нічний спосіб життя, мають проблеми із здоров’ям, а особливо з головним мозком. Також дослідники відзначили, що у нічний час мозок працює значно повільніше ніж в день. Вночі людина повинна спати, а організм відпочивати.

В ході свого експерименту вчені стежили за станом здоров’я і роботою головного мозку всіх 12 учасників. Як повідомляють ЗМІ, дослідники час від часу знімали життєві показники піддослідних і фіксували їх протягом декількох робочих змін.

Після дослідження було зроблено остаточний висновок: будь-яка робота в нічний час доби завдає шкоди і негативно відображається на роботі мозку, який вночі працює дуже повільно.

Навіть, якщо людина вважає, що звикла до роботи в нічний час і відчуває, що може легко працювати, це не є продуктивна робота мозку, а скоріше самообман. Вчені пояснюють, що внутрішній механізм живих організмів - так званий біологічний годинник, не можна обдурити, і вночі організм людини повинен відпочивати.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка