You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Мандарин відновлює печінку і вбиває жирові клітини

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Мандарин відновлює печінку і вбиває жирові клітини

Дослідження вчених з Південної Кореї показали, що мандарини зміцнюють печінку, а також перешкоджають ожирінню і старечому слабоумству.

Протягом трьох місяців 30 південнокорейських школярів, що страждають від ожиріння, вживали напій з мандаринів і робили фізичні вправи. Водночас інша група з 30 випробовуваних робила фізичні вправи, але мандариновий сік не пила. У результаті експерименту перша група втратила 1,5% зайвої ваги.

Учені також провели експеримент на щурах. Протягом двох місяців гризунам кололи ін'єкції концентрату мандаринів, після чого пацюки стали меншими в об’ємі на 45% і позбулися 59% жирових запасів у череві.

Також вдалося з'ясувати, що ін'єкції мандарина відновлюють печінку.

Наразі Служба розвитку сільських районів РК працює над створенням лікувального напою, у складі якого буде мандарин. За словами вчених, подібний напій допоможе швидко подолати жир і старече слабоумство.

Нагадаємо, італійські вчені нещодавно встановили, що помідори та червоні апельсини перешкоджають ожирінню й зменшують імовірність появи ракових пухлин.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка