You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Життєдайний кальцій

Не секрет, що кальцій виступає будівельним матеріалом для кісток та зубів людини. Маленький зародок у материнській утробі накопичує кальцій для формування скелету. Але при народженні потреба в кальції не щезає, а протягом всього життя супроводжує гарне самопочуття.

Яка ж роль кальцію в організмі? Численні дослідження вчених довели, що кальцій необхідний для нормального згортання крові, він регулює діяльність органів, роботу м’язів, нервів, допомагає невтомно працювати нашому серцю, забезпечує гнучкість судин. А ще кальцій здійснює чистку нашого організму, вимиваючи з нього радіонукліди, стронцій та інші шкідливі речовини.

Тепер ви бачите, як важливо підтримувати достатній рівень кальцію в організмі! У тілі дорослої людини в середньому 1кг кальцію, але навіть цього мало для стабільної роботи всіх систем організму. Щоденна норма кальцію — 1000мг. Дефіцит же кальцію породжує таке захворювання як остеопороз, що характеризується хрупкістю кісток.

Велика цінність кальцію у тому, що він є єдиним лужним елементом в організмі. Тобто, якщо ви полюбляєте копченості, делікатеси, м’ясо та ковбаси, які сприяють виділенню великої кількості кислоти, а значить накопиченню солей та каменів, то вам просто необхідний кальцій, тому що він нейтралізує всі кислоти. Медики встановили, що дефіцит кальцію є причиною більше ніж 150 хвороб. Крім того, з віком кальцій вимивається з кісток.

Який же вихід із цієї ситуації? Люди, які турбуються про своє здоров’я, заздалегідь підстраховують себе додатковим вживанням кальцію, що в майбутньому обов’язково знадобиться для здоров’я. Кальцій міститься у багатьох продуктах харчування (сир, кефір, молоко, риба), але навіть систематичне їх вживання не гарантує необхідну кількість кальцію для організму. Останні досліди вчених показали, що найбільш доступний кальцій в оптимальній кількості міститься у яєчній шкаралупі. Кожному посильно розтерти яєчну шкаралупу у порошок та по щіпці додавати у їжу. Причому в такому вигляді кальцій корисний навіть для немовлят, а щоб він краще сприймався організмом, в нього можна додавати кілька крапель лимонного соку.

 

Вплив кальцію на людський організм досліджується вченими постійно, за деякими даними, він навіть перешкоджає розвитку ракових клітин. Так що ж заважає нам так просто і недорого потурбуватися про своє здоров’я?

 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка