You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Йога позбавляє від зайвого жиру в організмі

Статті | Здоров'я та краса | Йога позбавляє від зайвого жиру в організмі

Фахівці вважають, що регулярні заняття йогою допомагають знизити рівень жирових відкладень в організмі. Дослідження були проведені Медичним Університетом в Уттар Прадеш (Індія). У них взяли участь 170 жінок і чоловіків, яких розділили на дві групи: 85 осіб практикували йогу 35-40 хвилин щоденно 5 днів на тиждень протягом 6 місяців, інші 85 учасників не займалися йогою. У всіх учасників спостерігалася ішемічна хвороба серця.

Учені перевірили рівень жирових відкладень в організмі кожного учасника на початку досліджень і через 6 місяців. У групи, яка займалася йогою, був відзначений більш низький систолічний і діастолічний артеріальний тиск, а також частота серцебиття, рівень жиру, холестерину, тощо. У другої групи особливих змін помічено не було.

Можливо, результати цих досліджень послужать хорошою мотивацією, щоб почати займатися йогою. Для того щоб почати, слід дізнатися деякі правила і основи, а також прочитати про користь йоги для здоров’я. Фахівці радять на перших порах обов’язково займатися з інструктором, щоб не робити помилок. Вже відомо, що йога допомагає позбутися болю в спині, знижує ризик розвитку діабету та інших захворювань.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка