You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Оливкова і соняшникова олія роблять смажені продукти менш шкідливими

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Оливкова і соняшникова олія роблять смажені продукти менш шкідливими

Смажені продукти можна зробити не настільки небезпечними для серця, якщо використовувати оливкову або соняшникову олію, радять експерти з Автономного університету Мадрида. Вони не виявили підвищеного ризику хвороб серця і передчасної смерті в осіб, які готують їжу таким чином, повідомляє BBC.

А от інші масла і свиняче сало не варто вживати в їжу. Тому стандартні страви, приготовані у фритюрі, залишаються в "чорному списку". Коли продукти обсмажують, вони стають більш калорійними, адже вбирають жир. Подібна їжа може призводити до підвищення тиску і холестерину.

У цілому учені, які зробили ці висновки, обстежили 40757 чоловік, цікавлячись їх раціоном. Ні в кого з учасників дослідження не було ознак хвороби серця на початок дослудження, яке тривало 11 років.

Але до кінця відведеного періоду вчені зафіксували 1134 смерті і 606 фактів захворювання. Детальне дослідження даних не виявило зв'язку між хворобами серця і смаженою їжею, так як люди готували на оливковій або соняшниковій олії 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка