You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Алое в народній медицині

Статті | Народна медицина | Алое в народній медицині

Алое являє собою рослину з м'ясистим листочками. Його часто розводять у домашніх умовах. Лікувальні властивості алое в народній медицині були відомі ще з минулих часів. Алое використовували в Китаї, Єгипті, Греції. І на сьогоднішній день популярно алое в народній медицині, і навіть у традиційній для лікування різних хвороб. 

Корисні властивості рослини пояснюються тим, що в ній міститься безліч біологічних речовин. Але всі лікувальні властивості алое в наш час ще не вивчені.

Сік алое має такі властивості, як антисептичну, анестезуючу. Ці властивості були відкриті в Африці. Люди готували з листочків алое лікувальний сік і лікували ним нариви, різні шкірні хвороби, рани, лишаї.

На сьогоднішній день сік алое в народній медицині застосовують для лікування фурункульозу, варикозному розширенні вен, опіках, дерматитах, гематомах, себореї. Для зовнішнього застосування цієї рослини протипоказань не існує. А от прийом всередину потрібно застосовувати з великою обережністю! Маленькими дозами його застосовують, щоб підвищити імунітет і апетит. Алое в народній медицині застосовується, щоб вилікувати гастрит, виразку шлунка та  дванадцятипалої кишки, нормалізувати обмін речовин. У поєднанні з іншими ліками алое застосовують, щоб вилікувати туберкульоз, пневмонію.

У наш час алое в народній медицині приділяється дуже велика увага. Найпопулярнішими ліками з цієї рослини є екстракт з листочків. Алое в народній медицині використовується, щоб вилікувати захворювання органів дихання, а також як засіб, щоб зміцнити імунітет. Ось найпопулярніший рецепт: змішайте сік з листочків алое (півтора літра) і додайте трохи більше кілограма меду і залийте півтора літрами кагору. Витримайте засіб у темному посуді протягом п'яти днів. Приймайте одну чайну ложечку перед вживанням їжі три рази протягом доби.

Сік алое в народній медицині застосовують для лікування багатьох хвороб, розладів шлунково-кишкового тракту. Сік алое ефективний при гострому риніті. Потрібно закапувати сік в носовій прохід від п'яти до восьми крапель. Сік алое дуже корисний при лікуванні гнійних ран, туберкульозу шкіри, трофічних виразок, вовчака, дерматитів.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка