You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Речовини з чаю мате знищують клітини раку кишечника

Статті | Вплив вітамінів та продуктів харчування на організм людини | Речовини з чаю мате знищують клітини раку кишечника

Дослідники з Іллінойського університету в Урбані та Шампейн (США) довели, що речовини, що містяться в чаї мате, здатні ефективно розправлятися з людськими клітинами раку кишечника.

Похідні кофеїну, яких багато в мате не тільки провокують смерть клітин раку кишечника, але і скорочують рівень істотних маркерів запалення. Що дуже важливо, оскільки запальні процеси можуть стимулювати прогресування онкологічної недуги.

Займаючись дослідженням "in vitro", вчені ізолювали, очистили, а потім обробили людські клітини раку кишечника похідними кофеілхінної кислоти з чаю мате. Коли концентрація цієї кислоти збільшувалася, ракові клітини вмирали в результаті апоптозу.

Дослідники також зуміли ідентифікувати механізм, який призводить до клітинної смерті. Певні похідні кофеілхінної кислоти значно зменшують кількість декількох маркерів запалення, включаючи NF-kappa-B, який контролює багато генів, що впливають на процес за допомогою вироблення важливих ферментів. Зрештою ракові клітини гинули при появі двох ферментів - caspase-3 і caspase-8.

Якщо навчитися пригнічувати активність NF-kappa-B, то стане доступним контроль процесу трансформації нормальних клітин в ракові.

Похідні кофеїну в мате мають потенціал як протиракові речовини, їх також можна використовувати при лікуванні інших хвороб, пов'язаних із запаленням.

 

Джерело Компьюлента 


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка