You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Чи можна пити вагітним каву?

Статті | Вагітність та пологи | Чи можна пити вагітним каву?

Однозначна відповідь серед медиків, мабуть, відсутня. Одні радять неміцну каву, в малих дозах, вважаючи, що це піде тільки на користь як мамі, так і дитині; інші пояснюють — кава вагітним протипоказана категорично, оскільки вона може тільки нашкодити. Так хто ж правий?

У дослідженнях американські вчені з медичної організації Kaiser Permanente визначили, що у  вагітних , які вживаючи каву, споживали більш ніж 200 мг кофеїну в день, ранні  пологи відбувалися в два рази частіше. У зв’язку з цим медики з Американського коледжу гінекологів і акушерів визнали, що при вагітності нешкідливо споживати в день до 200 мг кофеїну. Така його кількість міститься в 340 грамовій чашці кави, або шести плитках чорного шоколаду.

Нью-Хейвенскі дослідники Єльського університету зробили висновок, що навіть незначна доза кофеїну, одержувана кожен день вагітною  жінкою , здатна порушити формування серця у плода. З’ясувалося, що у жінок , що випивали до трьох чашок кави на день під час перших трьох місяців вагітності, діти з відхиленням народжувалися в 1,39 рази частіше, ніж у тих, хто не вживали каву.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка