You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Як боротися з шкідливими звичками підлітків

Статті | Шкідливі звички та їх наслідки | Як боротися з шкідливими звичками підлітків

Батьки повинні в першу чергу розмовляти зі своїми дітьми, розповідати про наслідки шкідливих звичок, про зловживання алкоголем і які жахливі наслідки їх підстерігають (посилайтесь на реальні події і факти, на конкретних людей, друзів, товаришів та колег). Розмова ні в якому разі не повинен бути нав'язливим і примусовим.

Профілактичні бесіди необхідно проводити з підлітками постійно, у всякому разі, профілактика набагато краще, лікування шкідливих звичок. Внаслідок цього розмовляйте зі своїми дітьми дошкільного віку, так як саме в цьому віці вони починають пізнавати світ і ймовірність не зіткнення дитини з проблемами зростає в два рази. Роблять помилки і дорослі, які забороняють строго настрого підходити до алкоголю. Діти все одно зроблять навпаки, тому що заборонений плід солодкий. Згадайте себе в молодості.

В першу чергу повинні обговорюватися з підлітками питання: про алкоголь, тютюн, наркотики. Багато людей, курять, вживають наркотики, зловживають алкоголем, хоча знають, як такі шкідливі звички згубно впливають на організм.

Підлітки повинні знати, що в організм повинні потрапляти лише продукти харчування, і ні яких сторонніх речовин, які можуть виявитися небезпечними для здоров'я і життя.

Безпідставне вживання лікарських засобів може легко провокувати значущі порушення функцій всього організму, погіршити загальний стан організму і навіть привести до смертельного результату.

Пояснюйте підліткам, що шкідливі звички є самостійними захворюваннями, які супроводжуються психічної та фізичної залежності.

Пояснюйте дітям з дитинства, що займатися спортом і піклуватися про своє тіло повинен кожен. З п'яти років дитина повинна знати, що таке продукти, і що таке ліки, самостійно не брати ліки з аптечки, дорослим іноді можна вживати алкоголь, а дітям ніколи, тому що він негативно впливає на формування всіх дитячих органів.

Ближче до десяти років інформацію про шкідливі звички підлітків необхідно ускладнювати і розширювати, тобто приділяти більше уваги. Дискутуйте, а не читайте нотацій. Діти в такому віці легко схоплюють цікаву і пізнавальну інформацію. Головне, правильно її піднести, і вона дасть плоди.

Не пропустіть можливість якомога більше розмовляти зі своєю дитиною, намагайтеся якомога краще пояснювати і доводити до розуму інформацію, яка допоможе дитині знайти вихід зі складної ситуації.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка