You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Завантаження...

Ожиріння - проблеми та способи їх вирішення

Статті | Здоров'я та краса | Ожиріння - проблеми та способи їх вирішення

Якщо говорити науковими поняттями, то ожиріння, це накопичення жиру в організмі, в результаті чого людина отримує надлишкову масу тіла. Жир накопичується на внутрішніх органах людини. Ожиріння, образно, можна розділити на жіноче (стегна і сідниці), і чоловіче (живіт і вище).


Ожиріння сприяє не тільки комплексам, дискримінації, а й веде до серйозних захворювань: тахікардії, гепертоніі, раку і до решти. У всьому світі проблема ожиріння як і раніше дуже гостра. Не тільки американці повально хворі ожирінням через свого тотального захоплення фаст-фудом, росіяни також не обійшли цю недугу стороною. Підраховано, що в Українії налічується 55 відсотків населення, хворих ожирінням.


Якщо ви бачите і відчуваєте, що ожиріння стає і вашою проблемою, не поспішайте сідати на першу-ліпшу дієту. Користі від неї може бути трохи, але кілограми потім повернутися, та ще й більше, ніж було. Обов'язково потрібна консультація лікаря-дієтолога, ендокринолога, можливо, вашого лікуючого лікаря. Тільки після повного обстеження, можна починати лікуватися.


Причинами ожиріння є банальні у своїй суті фактори - переїдання та малорухливий спосіб життя. Ще одна причина - стрес. Часто люди «заїдають» свої проблеми і тугу. У будь-якому випадку, щоб і як би ви не їли, але якщо ви мало рухаєтеся, рано чи пізно це може вилитися в зайву вагу. Та й з віком люди стають більш повними, тому що зміщується центр апетиту, і щоб насититися потрібно більше їжі. Існує ще поняття вторинного ожиріння, тобто коли людина мало їсть, а поправляється як на дріжджах. Зростання жирової маси може викликати збій в гормональному обміні та ендокринні проблеми. Синдром Іценко-Кушинга, гіпотиреоз сприяють розвитку ожиріння.


Як розвивається ожиріння? Від постійного переїдання у людини зміщується в мозку центр апетиту, йому весь час здається, що він ще не наситився. В результаті кількість споживаної їжі зростає в геометричній прогресії і вага разом з ним. Зайві калорії перетворюються на жир і відкладаються в жирових відділеннях, де організму зручно їх тримати. Це стегна, живіт і т.д. Ожиріння настає швидко і безболісно.


Наслідки ожиріння дуже важкі. Це і комплекси, і низька самооцінка, плюс цілий букет болячок. Тому краще завжди стежити за своїм харчуванням і намагатися не доводити свій організм до такого стану. Адже набрати кілограми куди простіше, ніж їх потім скинути. А якщо ожиріння - здійснений факт, то слід набратися сил, для того, щоб повернутися до нормальної ваги, так як скидання зайвих кілограм - дуже важка робота.


   (032) 241 8888
   (097) 241 8888
   (095) 241 8888

   У нас Ви можете перевірити наявність лікарського засобу в аптеках та дізнатися його ціну не виходячи з дому.

   Аптечна довідка